Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Bonus points 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Photo was added: Send gift  
Send gift Leo19 v 27. February 1992 (29), Anneberg, Sweden Was online more than one month ago

Photo link:

Comments

Pictures may be commented by registered users only

Dea-SlimShady more than one month ago

Kyy Dyngjyrshii :P

Leo19 more than one month ago

Hahah une dy ti nja :p

tilatilushi more than one month ago

Pershendetje! <br />
Ju falenderojme qe jeni anetar i TOP.AL,ju pergezoj per pamjen tuaj dhe aktivitetin ne kete faqe.Komunikimi ,sjellja juaj me anetaret e tjere eshte vertet per tu vlersuar.Jemi te lumtur qe ju kemi mes nesh.Shijoheni argetimin qe ju ofrohet.Dite te bukur ne vazhdim! (^_^)>>

100VjetShtet more than one month ago

Mbaj kokën lart, Qëndro krenar, Tregoju të gjithëve që jemi Shqipëtar. Gëzuar 100 Vjetorin e Pavarësisë!

Leo19 more than one month ago

flm gjithashtut

Your last rate:
You haven't rated any picture yet
Please rate the picture to learn its rating and number of votes
Photos
You see girls and guys in the age of 18 - 30 from United Kingdom